Poděkování

Chtěli bychom poděkovat všem hodným lidem, které jsme poznali za dobu co jsme s bráchama na světě. A je jich spousta. Co přišli v pravý čas, pomohli radou, přiložili ruku k dílu, úpřímným slovem, a když jsme potřebovali peníze na zajištění operace a pomůcek pro nás , tak i těmi.

Někteří z našeho života odešli, ale vzpomínáme na ně pořád.

Asi nevzpomeneme na všechny Naše andílky, jak jim říkáme, proto se nezlobte, kdyby zrovna Vás jsme nenapsali, ale patříte tam také.

V první řadě chceme poděkovat naší rodině. Babi Ajce, za roky co s nami táhne, naši milované ségře Katce, babi Jary, která se za námi nachodila a pomáhala, dokud ji zdraví přálo. Tetě Tince, která sbalí svoje mláďata a dojede kdy je nouze největší.

Máme pár tet, jak jim říkáme Andělek a to tetu : Jitku Kopeckou, Lenku Holubovou, Verunku Šťastnou a Zdenku Šťastnou, Miladku Spáčilovou, to jsou tety, které neúnavně vymýšlí jak nám pomáhat.

Paní Klárka Vítková Rulíková pomáhá se zajišťováním peněz a potřebným úřadováním potom s nimi.

Ve škole úžasná paní Pelikánová a všechny paní učitelky a vychovatelky, které se nám věnují.

Také holkám z Hipoterapie Epona, za kterými jezdíme, když počasí dovolí, do Hostěnic.

Našim asistentům z Domova pro mne, organizace, která se o nás stará a zajistila opakovaně příspěvek z Pomozte dětem, na služby u nás.

Spoustě lidiček, díky kterým se podařilo dát dohromady peníze na operaci Ulzibat.

Firmě Delikomat, ti přispěli na Ulzibata a Vojtovi koupili židli do školy.

Paní Rosové a firmě Noen, která pomohla uskutečnit naši druhou operaci v Kladně.

Nadaci GCP, která přispěla na pořízení závěsného sprchovacího lehátka a Nadaci ČEZ, která díky projektu  http://www.pomahejpohybem.cz/ přispěla našim asistentům na služby pro nás.

Firmám Výškové stavby Chomutov, Silnice Group, Squasch arena Praha, Waldorfským aktivitám, Nopex, Atalian, Klimaspol, Montáže jeřábů, Mátl a Bula, díky nim se pořídily ortézky pro nás do školy. Doplatilo sprchovací lehátko do koupelny. A část zůstala na operaci Ulzibat a platbu za asistenty.

Panu Zimovi a doktoru Nazarkinovi, za úpravy cen operací kluků.

Tetě Marušce za pomoc s tvořením stránek. Omlouváme se za laické zpracování.

Rodině Sázavských a panu Hájkovi za příspěvky na operaci.

Opravdu by byl dlouhatánský jmenný seznam lidiček, který slibujeme, že časem doplníme.

Děkujeme zkrátka všem moc a moc.

Ale musíme hned dopsat naši blízkou vzdálenou Vendulku, kterou jsme poznali přes internet a je úplně jako z naší rodiny. Naše další dítko, které bráchům poshánělo také dost peněz na pomůcky a operace.